Záchrana ze zamrzlé vodní plochy 2009

Dne 21. 2. se naše zásahové družstvo dobrovolných hasičů zůčastnilo praktického výcviku…

Dne 21. února 2009 se naše zásahové družstvo zůčastnilo praktického výcviku záchrany osob ze zamrzlé vodní plochy. Seminář byl rozdělen na několik částí. Dopoledne na účastníky čekalo několik zajímavých přednášek a prezentací, ve kterých byli účastníci seznámeni s teoretickou částí (video). Teoretickou část samozřejmě přednášející zpestřili tím, že se podělili o své zkušenosti z praxe a přiblížili je vyprávěním a popisem různých akcí a zásahů, kterých se sami zúčastnili.

Po této části následoval oběd, který připravili dobrovolní hasiči z Černé v Pošumaví, a po té již praktický výcvik na ledu (video).

Více na stránkách Vodní záchranné služby ČČK Český Krumlov.

Několik fotografií ze soboty:

Video ukázky z teoretické i praktické části: