Sběr železného šrotu 9.5.2015

Je sobota 9.5. a pro nás je to datum tzv. Železné soboty J Sešli jsme se před hasičárnou naplánovali si trasu rozdělili se na dva teamy a vyrazili pracovat jelikož bez práce nejsou koláče J První parta jela s obecním John Deerem a druhá parta jela s panem Labajem st. A jeho Kinder Kamionem. Nejdříve jsme projeli náš krásný Frymburk poté jsme se přemístili na Kobylnici jako každý rok. Mezitím pan Labaj st .jel do osady Milná a osady Blatná ještě k tomu nás předháněl po Frymburku. Když už jsme byly smířeni s tím, že je vše hotové, tak nám dali echo popeláři, že v osadě Milná se objevilo ještě železo a tak tam opět pan Labaj s panem Lieblem vyrazili. Když už bylo tedy vše hotové a sebrané, tak jsme šli do Hospůdky na oběd. A po obídku jsme se rozutekli k domovům.