Ples SDH Frymburk 2018 – poděkování

Sbor dobrovolných hasičů městyse Frymburk děkuje

partnerům, sponzorům, účinkujícím a Wellness Hotelu Frymburk, kteří nám umožnili uskutečnit PLES SDH. Akci tohoto typu jsme u nás ještě neměli. Přípravy na realizaci trvaly téměř rok. Podařilo se nám zajistit kamarády hasiče, muzikanty z Moravy. Na našem plese tak hrálo 18 muzikantů na dechové nástroje v podání tradiční moravské muziky, dechové muziky, ale i moderní muziky. Na své a dobrou náladu si tak po celou dobu večera přišel téměř každý. Při zahájení nastoupil na pódium náš kroužek Hasič – Záchranář, kde se děti dozvěděli výsledek jejich zimních zkoušek na Strojníka – juniora v oblasti požární ochrany. Všichni úspěšně zakončili, za své výsledky dostali vyznamenání a odměnu. Následovalo profesionální vystoupení frymburského kroužku Frymballet pod vedením Terezky Wilzingové, kde jsme viděli Tanec bílých a černých labutí a zlého čaroděje Rudovouse z baletu Labutí jezero od Petra Iljiče Čajkovského, španělský tanec z baletní suity Carmen od Rodiona Ščedrina, tanec na baletních špičkách, a celou sérii zakončil tanec Šeherezáda také na baletních špičkách, se závojem a s prvky orientu. Nechyběla tombola, foto koutek, vystoupení v tradičním moravském kroji a poděkování kapele. V podání moderátora pana Zajíčka za doprovodu kytary se zpívaly lidové písně. Vzájemně s hasiči ze Šardic jsme tak měli možnost si ukázat kulturní zvyky. Nakonec tedy ještě jedou, děkujeme všem, všem, všem.


Partneři a sponzoři Plesu SDH Frymburk:

SDH Frymburk, SDH Šardice, Ing. Tomáš Jirsa – senátor, Petr Procházka – Restaurace Maxant, Hotel Amenity Lipno, Penzion u Kostela – Gustav Procházka, Šanta – autodoprava, Restaurace Markus – rodina Krolova, Supermarket COOP  Frymburk, Karel Kalvoda – Frymburská HOSPŮDKA, Restaurace Sparta – Loučovice, Lipno Servis s.r.o., Potraviny FLOP Frymburk, Truhlářství Petr Kozojed, Dušan Foltán, Wellness Hotel Frymburk, Apartmány PETR – A, Ing. Romana Mrázková, Pronájem rodinných domů Frymburk Klaas Westerhuis.

Za SDH Frymburk Antonín Labaj a kolektiv