Pravá Jihočeska Hasičská Zabijačka 4.4.2015

Konečně přišla akce na kterou se plno z nás těšilo a tím byla Zabijačka 🙂 Sraz byl v sedm hodin ráno aby se vše pěkně v klídku stíhalo. Sešli jsme se u pana Trávníčka staršího, kdo chtěl tak si dal kafíčko na zahřátí a mohlo se začít pracovat a vyrábět 🙂 Všechno pěkně od začátku jak má být. Na každého vyšla nějaká funkce. čas utíkal a výrobky přibývali. Nejvíce pracoval pan Trávníček ml. a pan Trávníček st. a jeho věrná manželka a samozřejmě Karlos. Jelikož práce ubývalo , tak se někteří členové začali věnovat popíjení pivečka a ujídání a v neposlední řadě rejpání, ale to k tomu patří. Po dokončení veškerých prací a povinností , které patří k pravé jihočeské jsme se všichni pěkně poctivě věnovali pivečku, vínečku a i nějaké té slivovičce 🙂 a druhý den se přišlo pouklidit dopít pivo a rozdělit výslužku. Po konečném vyhodnocení jsme se shodli, že se již teď těšíme na další zabijačku.