II. ročník Milevského poháru T.F.A. s názvem „Zimní železný hasič

V sobotu 21. března odstartoval II. ročník Milevského poháru T.F.A. s názvem „Zimní železný hasič“. Tento název je daný tím, že toto kolo se konalo na Milevském Zimním stadionu. Této soutěže se zúčastnili naši členové Malák Karel, Labaj Antonín mladší a Jana Reifová. Celkem se přihlásilo 66 soutěžících z celkem 5-ti Krajů České republiky. Naši členové to brali zatím jen jako trénink jelikož před touto soutěží se zúčastnili jen dvou tréninků. Nejdříve zdolávali tuto zapeklitou trat Ženy. V této kategorii soutěžilo 21 žen. Naše členka Jana Reifová se umístila na úžasném druhém místě s časem 05:34,73. Z tohoto umístění jsme byly všichni nadšeni a doufáme, že jí to vydrží i nadále a nenechá toho a neusne na vavřínech . Poté následovala kategorie Muži. V této kategorii bylo 25. soutěžících.  Nejdříve běžel Karel Malák a tuto trat dokončil v čase 05:20,20 a umístil se na 13. místě. Dále byl na řadě Tonda Labaj a ten doběhl s časem 05:41,57 a umístil se na 15. místě. Musíme podotknout, že tento T.F.A. závod byl pro pana Maláka a pana Labaje již druhým. Poprvé se zúčastnili na Milevském náměstí a tam bylo umístění mnohem lepší. Tonda Labaj se umístil na skvělém 3. místě. Karel Malák se umístil na 6. místě. V tento ročník se zúčastnilo 20. soutěžících. Všichni tři naši členové stále trénuji a shánějí si potřebné pomůcky k tréninku a slíbili si, že se budou zúčastňovat co nejvíce v této soutěži a tím pádem reprezentovat Náš Sbor.