T.F.A. Milevsko 12.9.2013

Jednoho dne jsme se rozhodli,že si vyzkoušíme soutěž T.F.A. Nejtvrdší Hasič Přežije. A tak jsme se domluvili a šli si jen párkrát zaběhat a zacvičit jelikož první soutěž byla už moc brzy. po pár hodinách tréninku se vyrazilo do Milevska na náměstí kde se toto kolo konalo. po příjezdu jsme se rozkoukávali jelikož pro nás to byla Španělská vesnice a tyto závody jsme viděli pouze a jen na videích a na fotkách. naštěstí pro nás naše pořadí bylo uprostřed startovní listiny a jako správní a zkušení taktici jsme od každého něco okoukali a řekli si svou taktiku. Jako první běžel Karlos Malák a trat zaběhl v celku dobře v čase 5,35,84. poté běžel Tonda Labaj ml. a s tratí si poradil v lepším čase než Karlos a to za 5,22,98. Naše tedy konečné umístění bylo Tonda Labaj na skvělém třetím místě a Karlos Malák na také pěkném šestém místě. Na to,že to pro nás byla první soutěž a po krátkém čase na přípravu jsme byly velice spokojeni a řekli jsme si, že v těchto soutěžích budeme nadále pokračovat a reprezentovat Náš Sbor.